Has someone offered you a huge sum of money or a valuable consignment? It's a 419 or advance fee fraud - find out how they work, and what to do to be safe.
#438670 by AlanJones Sat Mar 11, 2023 3:17 am
From: patricia - [email protected]
Reply-to: [email protected]
Subject: RE
Tel. No.: +447361606382

TERRORISTA ELLENI ÉS MONITORING BŰNÜGYEK OSZTÁLY
J. EDGAR HOOVER ÉPÜLET, 935 PENNSYLVANIA AVENUE,
NW WASHINGTON, DC. 20535-0001

IDŐPONT: 2023.10.03

Azért fordulok Önhöz e-mailben, mert úgy érzem, az a legjobb és kényelmesebb, ha elmagyarázom, miért fordulok Önhöz.

Én vagyok a különleges ügynök, Mr. Jones David, az Egyesült Államok újonnan kinevezett FBI-csalásvizsgálója. Kéz a kézben dolgozom az Egyesült Államok Bűnüldözési Osztályának (CID) csalásokkal foglalkozó osztályával.

Szakterületem az olyan alapok háttérvizsgálata, amelyek magukban foglalják a következőket: [KÖZTÉTELEZÉSI/ÖRÖKÖLÉSI ALAPOK VAGY KÖVETKEZŐ KÖVETKEZTETÉSEI], Consignment Box, Lotto® JACKPOT, HITELEK], és észrevettem, hogy számos e-mailt kapott olyan emberektől, akik azt állítják, Önnek, de azt tanácsolom, hogy ha továbbra is kommunikál valamelyikükkel az alapok ügyében, akkor azt tanácsoljuk, hogy azonnal hagyjon fel minden kommunikációt, mert ezeket az embereket kivizsgálták, és megerősítették, hogy csalók.

Szeretném bejelenteni sikeres vizsgálatunkat, amelyet néhány napja végeztünk; Gondolom, érdekelni fogja, hogy miért folyt ez a vizsgálat. Tájékoztatásul: valóban megerősítést nyert, hogy Ön 100%-ban jogos, kifizetetlen tranzakcióval rendelkezik, és minden joga megvan arra, hogy követelje ezeket az összegeket, mivel megerősítették, hogy Ön a megfelelő Kedvezményezettje az említett 2,5 millió dolláros összegnek, a KÁRTÉRÍTÉSI/ÖRÖKSÉGI ALAPOKNAK VAGY A KÖVETKEZŐEN KIN azonban, a pénzeszközök késedelmes kézhezvétele miatt, az Ön pénze most 2,5 millió USD-t hagyott jóvá kifizetésre az Egyesült Államok elnöki hivatala által.

Azért tájékoztatom Önt ma erről, mert azt vettem észre, hogy Ön nem egy törvényes személlyel kommunikál, aki felelős azért, hogy ezeket az összegeket eljuttassa Önhöz. Ezt a bejelentést azonban meg kell adni, mert lehet, hogy becsaptak azok a gátlástalan gazemberek, akiknek pénzt küldött az egyik vagy a másik alap megszerzése során, ami nem valós, és ezért úgy döntöttem, hogy segítek Önnek. szerezze be pénzeszközeit közvetlenül az Egyesült Államok Szövetségi Nyomozó Irodájától (FBI) Azt szeretném tudni, ha szeretné megkapni 2,5 millió USD értékű kifizetetlen jogos pénzeszközeit, azt tanácsolom, hogy azonnal forduljon hozzám. Csak az együttműködésére és megértésére van szükségem.

Felvettük a kapcsolatot a SANTANDER BANK Of the United Kingdom (Egyesült Királyság) bankkal, hogy banktól bankig átutalással dolgozhassuk fel pénzét. A pénzt közvetlenül a számlájára utalják.

A rendező neve ========== Nathan Mark Bostock
E-mail cím ==========
[email protected]
Telefonszám ========== +(44)7361606382
Santander Bank of Egyesült Királyság (Egyesült Királyság)

Küldje el neki bankszámla adatait alább, hogy átutalhassák teljes összegét

1. Kedvezményezett neve====================
2. Számlaszám====================
3. Bank neve========================
4. Bank címe ======================
5. Ország===========================
6. Telefonszám======================
7. Iban szám=========================
8. Személyi igazolvány=========================
9. Az Ön szakmája========================
10. Életkor================================
11. Nem=============================
12. A következő rokonod==========================

Kösz
Öné a Szolgáltatásokban
Jones David ügynök
Az Egyesült Államokban (USA) új FBI-csalásvizsgálót neveztek ki

Please do not tell scammers that they are listed here - it will take them seconds to change their fake details and their new details will not be listed for any future victims to find.
Advertisement

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot] and 72 guests