Craigslist, Ebay and other online buying/selling scams.
#386323 by AlanJones Wed May 22, 2019 12:08 am
From: Michelle Rosch - [email protected]

Dzień dobry,

Płatność została wykonana. Właśnie otrzymałem wiadomość z banku, że płatność została zrealizowana na Twoim koncie. Opłata za wysyłkę została dodana do Twoich pieniędzy, co oznacza, że na Twoje konto została wysłana kwota 4,410,00 PLN przez Bank 3,500PLN za Rower i dodatkowe 200,00 EUR za koszty przesyłki plus kolejne 50,00 PLN za opłaty Money Gram . Jestem pewien, że zauważyłeś to w wiadomości e-mail z potwierdzeniem płatności, którą otrzymałeś w e-mailu od Banku. Będziesz wysyłać 860,00 PLN, które jest dokładnie do agenta spedycyjnego, zanim wszystkie pieniądze będą widoczne na Twoim koncie do wypłaty. Poradzę ci sprawdzenie folderu skrzynki odbiorczej, spamu lub śmieci w wiadomości e-mail banku w celu potwierdzenia płatności z banku. Jestem pewien, że znajdziesz go w jednej z tych sekcji

Poniżej znajduje się adres spedytora, gdzie opłata za przesyłkę zostanie potwierdzona przez Money Gram Transfer od Ciebie

Imię i nazwisko: Sebastian Jacob
Adres: ul. Volkava 32
Stan: Odessa
Kod pocztowy: 65000
Kraj: Ukraina.

Nadawca przyjechałby do twojego obszaru na rower, gdy tylko wyślesz do niego opłatę za wysyłkę, ponieważ muszę wysłać mi adres domowy do odbioru i wiedzieć, o której godzinie chcesz przyjechać do odbioru.

Będę czekał, aby usłyszeć od ciebie, gdy pieniądze zostaną wysłane do nadawcy.

Miło robi się z Tobą interesy.
Dziękuję i pozdrawiam

Please do not tell scammers that they are listed here - it will take them seconds to change their fake details and their new details will not be listed for any future victims to find.
Advertisement

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests