Craigslist, Ebay and other online buying/selling scams.
#417388 by Michelle Thu Sep 17, 2020 5:47 pm
Roger Hall <[email protected]> w dniu 26.08.2020, o godz. 11:16:



Jaki jest warunek dla item.i bedzie chcial, abys wiedzial, ze dokonam przelewu bankowego, a takze dodam do platnosci dodatkowe 200,00 PLN, jako koszt wysylki do Wielkiej Brytanii za posrednictwem UPS Standard.Ja potrzebowac ty wobec poczta mi pelny bankowego do platnosci takich jak.

Nazwa:
Numer konta:
Kod SWIFT:
Nazwa banku:
Numer telefonu:

Tak, ze moge wykonac przelew do Ciebie..
.

Roger Hall <[email protected]>





Czesc,

Po prostu otrzymac wiadomosc od mojego banku potwierdzenie przelewu, który zrobilem dla Ciebie, czy masz potwierdzenie przelewu z banku Barclays, wyboru wiadomosci skrzynki odbiorczej lub spam, starannie dla transfer.i bedzie jak mozesz wiedziec, ze bank musisz przesylki dzis i wyslac potwierdzenie dla nich w normalnych weryfikacji procesu transferu w ostatni stage.i bedzie zachecam do teraz podjac elementu do biura UPS Standard i wyslac go z UPS Standard i wyslal kopie przesylki do mojego banku, tak, ze moga sprawdzic go i przeslac do Twojego konta.

Tutaj jest adres wysylkowy.

Name: Jenn S. Philip
Address: 14 Benson Court,
Utterby, Lincolnshire LN110UA
United Kingdom


Obecnie czekam na odpowiedz.

Dzieki,


Roger Hall <[email protected]>

Hello,

How are you doing today and I want you to complete the shipment today with EMS Pocztex.

Here is the New Address:

Name: Lisa James
Address: 50 Glenalmond Ave
Cambridge, CB28DB
United Kingdom


This Scammer will arrange to send you an Invoice or notification -- Make no mistake, the document will be fake !
If you are reading this because you have received such an invoice or notification, kindly forward it to the address in my signature line and I will report the details to the appropriate authorities

Advertisement

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests